Adidas Duramo 9 neutralne buty do biegania

Adidas Duramo 9 neutralne buty do biegania

Neutralne obuwie do biegania to znakomite rozwiązanie, które zapewnia komfort podczas treningu w terenie i na bieżni. Takie właśnie buty wykreowała marka Adidas, znana na całym świecie z tworzenia odzieży treningowej dla zawodowych sportowców.

Buty Adidas Duramo 9 to właśnie buty neutralne, które są dostępne w wersjach dla mężczyzn i kobiet.

Zalety obuwia Adidas Duramo 9

Są to buty uniwersalne, posiadają dobrą amortyzację dzięki podeszwie środkowej Cloudfoam i niezwykle wytrzymałej podeszwie zewnętrznej Adiwear.

Model Adidas Duramo 9 posiada przewiewną cholewkę, która jest wykonana z dwuwarstwowej siateczki. Bezszwowa nakładka zapewnia dodatkowe wsparcie.

Użytkownicy butów Adidas Duramo 9 oceniają je bardzo dobrze właśnie pod względem amortyzacji i komfortu, jaki gwarantują podczas treningu.

Warto podkreślić, ze buty są estetycznie wykonane i dostępne w różnych kolorach.

Inne produkty Adidas przeznaczone dla biegaczy

Marka ta produkuje specjalną odzież treningową dla sportowców uprawiających różne dyscypliny sportu.

Odzież dla osób, które biegają, posiada pewne, charakterystyczne cechy, które są powiązane z technologiami zastosowanymi przez producenta.

Alphaskin to technologia, która odpowiada za dopasowanie się stroju do ciała. Dzięki technologii Aeroready, odzież wchłania wilgoć. Ubrania posiadają kinetyczną konstrukcję.

Warto wspomnieć, że marka Adidas produkuje odzież z materiału pochodzącego z recyklingu i dzięki temu eliminuje emisję substancji toksycznych do środowiska.