Adidas Galaxy 4 – komfortowe i stylowe obuwie dla biegaczy

Adidas Galaxy 4 – komfortowe i stylowe obuwie dla biegaczy

Marka adidas w swojej ofercie ma całe mnóstwo różnych rodzajów obuwia sportowego, przeznaczonego dla biegaczy, wielbicieli ćwiczeń fitness czy jogi. Wszystko po to, aby obuwie sportowe nie tylko było komfortowe, ale również chroniło nasze stawy przed przeciążeniem podczas treningów.

Adidas Galaxy 4 – nowoczesne obuwie dla wielbicieli joggingu

Buty Adidas Galaxy 4 to bardzo proste w swojej budowie obuwie przeznaczone dla miłośników biegania zarówno na długich jak i krótszych trasach. Świetnie sprawdzą się na różnych nawierzchniach idealnie chronią stawy biegacza przed ewentualnymi kontuzjami. Buty dostępne są w czerni, bieli czy szarości, a więc idealnie będą pasować do wielu różnych, sportowych stylizacji. Klasyczne obuwie sportowe doskonale będzie pasować także do casualowych stylizacji noszonych na co dzień.

Buty Adidas Galaxy 4 i ich najważniejsze cechy

Galaxy 4 to lekki model sportowy, który doskonale wspiera stawy biegacza podczas treningu. Buty zostały wyposażone w dodatkowe, przewiewne nakładki, które zapewniają świetną cyrkulację powietrza wewnątrz obuwia. Dodatkowo projektanci wyposażyli obuwie we wkładkę wewnętrzną Ortholite, która zapewnia wysokie właściwości antybakteryjne. Warto również podkreślić, że podeszwa buta została wykonana z gumy adiWEAR, która nie tylko świetnie wspomaga stawy amortyzując wszelkiego rodzaju wstrząsy podczas biegu, ale również jest ona wyjątkowo trwała i odporna na ścieranie, dzięki czemu buty posłużą nam zdecydowanie dłużej. Buty sportowe Galaxy 4 to świetna propozycja zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.