Buty Adidas ZX Flux – idealne dla każdego!

Buty Adidas ZX Flux – idealne dla każdego!

W produkcji butów o kroju sportowym, obserwowany jest ciekawy, nowy trend a mianowicie inspiracja modelami produkowanymi w latach osiemdziesiątych i początku lat dziewięćdziesiątych. Takim kultowym modelem, w ówczesnych czasach, były buty Adidas ZX 8000. To właśnie doskonała forma, styl i fason tego obuwia, spowodowała powrót do produkcji nowej serii butów, o prawie nie zmienionym kroju linii, a mianowicie  Adidas ZX Flux.

Kombinacja stylów

Jest to połączenie stylu vintage z nowoczesnością. Zastosowana innowacja w produkcji obecnej serii, poprzez dodanie płótna w miejscach najbardziej narażonych na przegrzewanie stóp, pozwala na lepszą wentylację wnętrza buta. Bardziej stabilna i jednocześnie elastyczna podeszwa, dobrze przyczepia się do podłoża, umożliwiając tym samym lepszy chód, szczególnie po nierównym terenie.

Obuwie streetwear

Buty marki Adidas ZX Flux znakomicie sprawdzają się jako obuwie streetwear-owe. Dla człowieka miejskiego, wygodne buty to podstawa, ponieważ codzienne długotrwałe użytkowanie, może narazić stopy na otarcia lub powstawanie odcisków. ZX Flux Adidas, dzięki miękkiej i przyjemnej w dotyku wyściółce, zapobiega powstawaniu urazów skóry stopy, a zdolność buta do dopasowywania się, sprawia, że to obuwie nie powoduje problemów podczas  ich użytkowania. Dzięki odpowiednio wyposażonej cholewce, buty Adidas ZX Flux można dobrać na każdą porę roku. To idealne modele zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Zakup adidasów ZX Flux to doskonała propozycja dla każdego.