Buty męskie skórzane w wielu wariantach modelowych

Buty męskie skórzane w wielu wariantach modelowych

Buty męskie skórzane dodają gracji i klasy osobie, która je nosi. Bez wątpienia stanowią one obowiązkową pozycję w szafie każdego dżentelmena. Wśród tego typu obuwia można wyróżnić między innymi: mokasyny, espadryle oraz klasyczne półbuty. Z pewnością mokasyny pasują do mniej oficjalnych stylizacji męskich. Świetnie sprawdzają się do koszulki polo oraz płóciennych spodni. Mogą być one zaprojektowane z naturalnej skóry bądź ekologicznej. Są one idealne do casualowego ubioru.

Espadryle skórzane w miejskim looku

męskie buty skórzane

Espadryle męskie występują w wielu ciekawych wariantach modelowych. Mają one najczęściej gumową podeszwę oraz skórzany wierzch. Buty te sprawdzają się w miejskim looku, w pracy i nawet w biurze. Zapewniają one dobrą cyrkulację powietrza, również reprezentują one casualowy styl. Espadryle skórzane dają gwarancję luksusu i wygody. Tego typu buty spotyka się często na ulicach letnią porą roku. Espadryle występują bardzo często w wariancie slip on. W tej nazwie kryje się sposób zakładania obuwia. Są one po prostu wsuwane, dzięki czemu z łatwością wkłada się je na nogę.

Półbuty idealne na oficjalne uroczystości

Półbuty stanowią obowiązkowe must have, jeśli chodzi o buty męskie skórzane. Posiadają one sznurowania, dzięki którym łatwiej dopasowuje się buta do stopy. Zdecydowanie takie obuwie pasuje do oficjalnych uroczystości, do garniturów, koszul i krawatów. Jest to również dobra propozycja do ubioru biznesowego. W takich butach męskich skórzanych każdy mężczyzna może czuć się komfortowo, elegancko i wygodnie.