Modele kozaków wiosennych za kolano

Modele kozaków wiosennych za kolano

Długie kozaki za kolano to najbardziej wyrazisty element każdej stylizacji. Od jesieni stanowią jeden z najmodniejszych rodzajów obuwia. Co więcej, długie kozaki sprawdza się świetnie nie tylko w zimie, ale także podczas wiosny.

Długie kozaki za kolano na płaskiej podeszwie


Długie kozaki wiosenne to świetne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę oraz komfort. Ten rodzaj kozaków jest zdecydowanie najwygodniejszym wyborem, dlatego też warto je zakładać w trakcie długich spacerów. Oczywiście pośród butów na płaskiej podeszwie klientka znajdzie zarówno sportowe modele, jak i bardziej eleganckie. Warto podkreślić, że dzięki długiej cholewce kozaków na płaskiej podeszwie, nogi wydają się zgrabniejsze. Kozaki sięgające za kolano można zestawiać z wieloma różnymi stylizacjami.

Długie kozaki wiosenne na obcasie


Obecnie wiele kobiet zaczęły nosić tzw. muszkieterki. Muszkieterki na obcasie zakładają dziewczyny, które lubią wyrazisty i kobiecy styl. Muszkieterki świetnie będą wyglądać nie tylko z dżinsami, ale również z dzianinową sukienką czy krótką spódniczką. Na taki model obuwia zazwyczaj decydują się modeli i celebrytki. Pomimo tego większość klientek może znaleźć muszkieterki w sklepach obuwniczych.

Długie kozaki wiosenne ze zdobieniami


Ostatnim rodzajem obuwia wiosennego są kozaki z różnymi zdobieniami. Otóż wiązania, klamry czy też sznurowania mogą ożywić nawet najprostszą oraz minimalistyczną stylizację. Współcześnie na rynku występują też kozaki w intensywnych kolorach, dzięki czemu konsumentka może wyróżnić się wśród tłumu.