Streetwear – klimat ulicy i buty VANS

Streetwear – klimat ulicy i buty VANS

Moda streatweer wyróżnia się wysoką jakością ubrań i obuwia, lekkim luzem oraz wygodą. Cechą charakterystyczną jest to, że nie ulega ona aktualnym trendom. Najwięcej zwolenników stylu streetwear jest wśród młodzieży. Modę tę kochają również dorosłe osoby, które nie boją się wyrażać swojego zdania. Moda przyjęła się w szczególności w aglomeracji. Z miejskiego życia ludzie czerpią inspirację w ubieraniu się.

Streetwear – nieszablonowe połączenia

Nie ma jasno określonych zasad, które dyktowały by modę streetwear. Zazwyczaj są to ubrania typu casual połączone z trampkami i czapkami z daszkiem. Zakłada się wygodne jeansy oraz T-shirty. Podstawą tego stylu jest prostota, klasyką zaś: koszule w kratkę, kurtki ze skóry, chinosy albo jenasy, marynarki oraz buty Vans.

Vans obuwie – uzupełnieniem streetwearowego looku

Świetnym dopełnieniem tego stylu są unikatowe buty VANS ze sklepu 7Store. Posiadają one wieloletnią tradycję. Koncern cieszy się dużą popularnością wśród młodzieży, jak i dorosłych (zarówno kobiet, jak i mężczyzn). Produkowane są także dla dzieci. Niektóre modele nadają się do chodzenia jesienią oraz zimą, ze względu na ocieplany materiał. Na rynku obuwniczym – niestety – można spotkać podróbki. Oryginał można poznać po podeszwie oraz logu. Napis „VANS” pisany jest dużymi drukowanymi literami. Umieszczony na przeszyciu, po zewnętrznej stronie. Występuje duży wybór, jeśli chodzi o kolorystykę.