Vansy z serii Old Skool: moda i wygoda w jednym

Vansy z serii Old Skool: moda i wygoda w jednym

Młodzieżowa moda zmienia się na przestrzeni lat. Nastolatki lubią nosić modne ubrania i dobrze czują się mogąc wyrazić swój styl. Na ulicach widuje się różnie ubrane grupy młodych ludzi. Wśród wielu trendów, szczególnie dominujących jest kilka.

Wygodne buty – podstawa dla skaterów

Młodzi ludzie w luźnych ciuchach, jeżdżący na deskorolkach – to częsty widok na placach dużych miast. Chłopaki przyznają, że moda to nie wszystko – liczy się też wygoda. Obuwie skate Vans Old Skool dostosowane jest do jazdy na desce. Są to lekkie, ale solidne buty z mocną podeszwą. Wykonane zostały z połączenia różnych materiałów, w tym naturalnej skóry. Obuwie to dobrze dopasowuje się do kostki, stabilizując ją podczas deskorolkowych akrobacji.

Styl i szpan

Zaletą butów Vans Old Skool jest ich niepowtarzalny design. Na boku buta znajduje się charakterystyczny wzór, przypominający falę. Ma to symbolizować korzenie subkultury skaterów, odwołującej się do surfingu. W połączeniu z wygodą sprawia to, że Vans Old Skool modne sneakersy są chętnie noszone przez młodzież. Buty te w różnych kolorach można zakupić w sieci. Również wiele dziewczyn jest pozytywnie nastawionych do noszenia tego typu obuwia – luźny styl odpowiada im w pełni.

Młodość rządzi się swoimi prawami. Dla tych, którzy lubią sportowy styl, wygodne buty do jazdy na desce będą idealnym wyborem. Można w nich również z powodzeniem chodzić na co dzień, po mieście czy do szkoły.